Nejnovější recenze ze sekce Discmany

Philips EXP2546

Ověřený zákazník DIGIPROFI.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2011

Zakoupeno v DIGIPROFI.CZ

Na trhu je omezený výber-podobné produkty ztrácejí význam vzhledem k jiným přehrávačům. Hraje dobře.

Přidáno: 7. srpna 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché a intiutivní ovládání, vhodné i pro střední a starší generaci. Spolehlivý provoz. Nízká spotřeba na baterie. Výborný zvuk. Příznivá cena.
  • Nezjistil jsem

Spolehlivý přístroj vhodný i pro "starší generaci". Kvalitní zvuk pro hudbu vážného žánru i disco 70 - 80 let, ale i pro mluvené slovo..

Přidáno: 10. července 2011

• Nemá český návod

Ještě jsem ho neměl možnost celkově prověřit.

Přidáno: 15. května 2011

Zakoupeno v ObchodCR

• dlouhá výdrž na baterie
  • perfektní zvuk na kvalitní sluchátka
  • přeskoková ochrana funguje bez újmy kvality zvuku
  • nekvalitní vlastní sluchátka

Pokud k tomuto přehrávači dáte kvalitní sluchátka zvuk se neuvěřitelně vylepší. Na sluchátka KOSS GT5 velmi dobrý zvuk, na sluchátka SENNHEISER HD215 (neutrální projev) jedinečný zvuk. Zvukově porazil i 16.let starý discman SONY.
Koupí tohoto přístroje rozhodně neprohloupí ten, kdo má jiná kvalitní sluchátka. Za další plus hodnotím přednastavené ekvalizační křivky, kterými se dají vylepšit některé méně kvalitní nahrávky.
Nosit se dá kdekoliv, u mne pracoval celou cestu do Itálie v autobuse tam i zpět na jedny baterie.
Za tuto cenu v kvalitě poslechu nemá konkurenci - lepší přístroj jednoznačně nenajdete.
Funguje tak jak jsem slyšel, kvalitou reprodukce mne příjemně překvapil. Porazil ho můj stolní přehrávač YAMAHA a to ještě upravený! Před úpravou by ho tento přístroj porazil.

Přidáno: 9. května 2011

• Přehledný display.
  • Součástí sluchátka.
  • Nízká cena.
  • Nemá podsvícený display.

Můj první discman, tak nemám srovnání s jinými. Vybrala jsem si jej díky pozitivním recenzím a nízké ceně. Škoda, že není podsvícený display.Zatím jsem neshledala s používáním problém a mohu jej vřele doporučit !

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2011

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• má pěkný design
  • před nákupem jsem si neuvědomila, že displej je z boku. Discman používám při hodinách aerobiku a tím je to pro mě trochu komplikovanější.
  • K discmanu není dodáváno napájení ze sítě. Dost mě to překvapilo. Myslela jsem, že je to automatické.

V porovnání cena výkon je discman ucházející. Asi bych si ho vybrala zase.

Přidáno: 10. března 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• dobrý zvuk, vplnil mezeru na trhu

jsem spokojená a doporučuji

Přidáno: 19. února 2011

jsem spokojená

Přidáno: 2. února 2011

• velikost

Je trochu vetší, ale přítelkyně je max. spokojena. Využívá ho třeba při luxování :) Naprosto splnil očekávání.

Přidáno: 5. ledna 2011

• Ještě chci dodat ke svojí předchozí recenzi, že už vím, jak nádherně hraje s HiFi sluchátky Sennheiser HD 555. Teď teprve slyším, jak je to vynikající výrobek.
  • Skvělý, vyvážený, čistý prostorový poslech, což ukazuje na skvělá sluchátka. Ani není třeba použít ekvalizér, což ukazuje na vynikající přehrávač. Až teď slyším takové detaily u důvěrně známých skladeb, které jsem dosud neslyšel a ani by mě nenapadlo, že bych je u tak levného discmenu mohl slyšet. A to přitom už sluch určitě nemám nejlepší.
  • Nic.

Múj výběr na tento discmen padl z důvodu jeho nízké ceny a taky proto, že firma Grundig má výbornou pověst. Kvalita zpracování výborná, hodí se jak na doma, tak i na ven pro běžné uživatele, kteří chtějí kvalitu za přijatelnou cenu. Já jej používám doma jak pro poslech rocku, tak i vážné, relaxační a meditační hudby obsahující speciální léčivé zvuky a vibrace.
Přestože patří mezi levnější, s uvedenými HiFi sluchátky hraje nad očekávání skvěle. Dobrá koupě, cena určitě odpovídá kvalitě. K tak kvalitnímu výrobku se určitě vyplatí pořídit si odpovídající HiFi sluchátka i s vyšší cenou než je tento přehrávač, neboť mám za to, že tak vyniknou jeho možnosti.
Ve srovnání s předchozím neznačkovým cca 10 let starým d. Blue Sky je minimálně o 2 třídy lepší. Jen pro úplnost pro zájemce. Sluchátka zakoupena ve výprodeji za dobrou cenu na sluchatka.net. Skvělý obchod, rychlé dodání, objektivní a seriózní poradenství pana Perutky na vysoké odborné úrovni.

Philips DEXP2540

Philips DEXP2540

Přidáno: 29. prosince 2010

• Luxusní design
  • Display na boku
  • Přehlednost tlačítek na boku
  • Přehrává MP3
  • Je na baterie

Philips DEXP2540/02 je velice oblíbený Discman MP3 přehrávač. Produkt jsem si vybral proto, že mi na něj dal příbuzný tip a má s ním také velice dobré zkušenosti. Pak mi ho koupili k Vánocům a jsem s ním velice spokojen i když do něj musím často dávat baterie, ikdyž vybírám vždy ty nejdražší s nejlepší značkou. Je to výsledek velkého používání. Tento Discman patří mezi kvalitnější a zároveň ty lacinější typy, takže si ho může vybrat opravdu kdokoliv. Zatím s ním nemám žádné starosti (tedy kromě těch baterií) a to ho mám už přes rok. Vše funguje tak jak má a to mě těší, protože u minulého discmanu mi hodně brzy odešel display a byl jsem z toho docela vedle. A tak jsem si koupil tenhle. Poslouchám CD každý večer a ani mu nevadí slunce, když jsem ho měl na pláži na dovolené. Takže tento produkt doporučuji a myslím, že odpovídá ceně.

Přidáno: 6. prosince 2010

• skvely poslech skladeb

velmi dobry vyrobek

Přidáno: 15. listopadu 2010

Zakoupeno v 123shop.cz

• výborný tvar, přehlednost ovládání

tento výrobek má výbornou obsluhovatelnost

Přidáno: 30. září 2010

• prehrava MP3 aj klasicke CD,
  • hlasitost ovladam gombikmi a nie kolieskom,
  • pekny dizajn

Ani trochu nelutujem!!! Po niekolkych dnoch pouzivania som velmi spokojny. Cena bola prijemna.

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2010

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• Diseing, jednoduchost a kvalitka
  • proti nemam vubec nic je to přece discman ne ? přece nechci aby me to promítalo filmy nebo na me muvil 10ti světovými jazyky.

Discman jsem si vybral proto že mám přez 3000originalních kousku hudby a vždy jsem je poslouchal přez discman.
Bohužel mne ho ukradli na vyletě a tak jsem si zakoupil nový... Nevím jak to říci ale miluju takove veci jako je Wallcman a Discman:-) Nemusím multifunkční krámy které se věčně koušou a svoji ohromnou nabídkou funkcemi se stavají nepřehlednými a nevyužitelnými.
Ostatně každy ma svuj nazor ale ja se nestotožnuji s každym nově vyrobeným krámem co zrovna letí....
Díky všem za pochopení .
Cena paradní a rychlost dorušení besková

Ověřený zákazník Elektro-partner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. července 2010

(naposledy upraveno 25. července 2010)

Zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Těžko psát recenzi na něco tak jednoduchého a pěkného jako je tento disman, jediné o čem nemohu napsat je:
  • provoz na baterie, ten se doposud nevyzkoušel,
  • Discman běží minimálně 3 hodiny každý den přes adaptér.
  • Grundig CDP 5100 je v dané kategorii, vzhledově nejhezčí
  • Při svém používání jsem nenalezl jediné proti

Grundig CDP 5100, vzhledově pěkný, cenově přijatelný
Provoz discmana po dobu co jej vlastním je spolehlivý, na připojené /aktivní/ repro hraje přijatelně nahlas a má i dobrou barvu zvuku, poslech přes sluchátka je velmi dobrý a i tzv. pecky jsou kvalitní, ale přesto doporučuji nějaké kvalitnější sluchátka, Zakoupení tohoto produktu všem doporučuji

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2010

(naposledy upraveno 12. července 2010)

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• Produkt svou kvalitou a vybavením zcela splnil mé očekávání, kvůli němuž jsem jej kupoval - propojení dicsmanu s psychowalkmanem a možnost to takto prezentovat u zákazníka.
  • Po týdením používání jsem nesledal žádná proti.

Spokojenost.

Ověřený zákazník Elektro-partner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2010

(naposledy upraveno 12. července 2010)

Zakoupeno v Elektro-partner.cz

• S kvalitními sluchátky podává dobré výkony, přičemž neplýtvá energii.

Přidáno: 10. července 2010

• Tento produkt mám krátce,zatím bez závad.Čistá reprodukce i na stávajících sluchátkách při ztišeném přehrávání.Dobrá cena.
  • Miniaturní nápisy na displeji pro mne nečitelné.

Dnešní trh moc discmenů v dobré ceně nenabízí.kvalitu ukáže čas.

Přidáno: 10. července 2010

• Opravdu pěkný vzhled.Dobrá a čistá reprodukce.
  • Neopravitelná závada.

Hrál dobře,spokojenost do doby než přestal načítat cd záznam (během dvou týdnů od zakoupení).Dle záručního servisu neopravitelná závada.Došlo na vrácení přístroje.Chci věřit,že to byla ojedinělá závada...

Zobrazuji 221 - 240 ze 262 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14