Nejnovější recenze ze sekce Discmany

Přidáno: 26. března 2022

• Možnost připojení k bluetooth - Třeba k reproduktoru
  • Baterie součástí příslušenství - Netřeba dokupovat
  • Snadná ovladatelnost - Tlačítka na přední straně, nikoliv po boku
  • Netřeba otevírat kryt, abyste se dostali k bateriím - Kryt je zespodu přístroje
  • Celkem příjemně veliký displej, ukazující i stav baterie
  • Nízká výdrž baterií - Bez přerušovaného běhu cca. 4-5 hodin
  • Nelze rovnou vypnout - Samočinné vypnutí po 30 minutách
  • Nevlastní ekvalizér zvuku
  • I přes vyšší výbavu se mi zdá poměrně drahý - V Datart stojí 1499 korun

Discman jsem si koupil jako náhradu za můj starý discman, jenž se mi postupem času rozbil. Narozdíl od ostatních má připojení jak přes Jack, tak i přes kabel, což se hodí v případě rychlého spárování například s reproduktorem, jenž vlastním. Nahrávám na Magnetofon Tesla B57 všechny nové písničky, abych si užil umělecký zážitek ze starší technologie na kotoučových páskách, a v tomto případě mi tento discman velmi vyhovuje. Má jak dostatečnou výšku hlasitosti, abych mohl poslouchat i v hlučném prostředí, tak i tu nízkou, abych mohl nahrávat právě na magnetofon, jenž má jinou úroveň citlivosti. ION CD GO doporučuji všem, co se zajímají o přenosné přehrávače CD-R, CD-RW či MP3 disků.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Zdeněk

Přidáno: 18. února 2022

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Přenosný CD přehrávač splnil očekávání. Nemám připomínek.

Ověřený zákazník electronic-star.cz Zbyněk

Přidáno: 3. ledna 2022

• Produkt není funkční

Výhodou je provoz přes microUSB, bohužel však tlačítka nedělají to, co mají, a tak produkt nelze použít. Rozhodně nedoporučuji.

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 20. prosince 2021

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Nejdříve se zdálo, že hlasitost je nízká, ale přes přidrzeni Hi-Vol a otočení kolečka hlasitosti se zvuk vyšplhal do výšin. Funkce X-Bass dobrá. K dobíjecimu kabelu discmanu je potřeba mít adaptér 5V např. od telefonu. Ze spodu je přepínač ON/Off pro nabíjení. Nabíjení je velké plus. Popisuji z důvodu lepšího ovládání pro budoucí majitele. Přiložené dokumenty jsou v celku na nic. Aiwu 810 doporučuju.

Dušan Lebeda Dušan Lebeda

Přidáno: 16. prosince 2021

(naposledy upraveno 2. ledna 2022)

• Výborný čistý zvuk, výkon dostatečně silný, aby s přehledem "utáhl" třeba sluchátka AKG K371 (32 Ohmů, citl. 114 dB). Dodaná sluchátka (špunty) jsou ovšem nad očekávání taky velmi kvalitní. Funkce x-bass pozoruhodně zlepší poslech, podle mne jakoby přidala i na prostorovosti vnímání hudby. V současné době je možno jej pořídit v akci na Amazon v ceně kolem 1.250 Kč, takže poměr cena/výkon může pro někoho stát za zvážení s ohledem na to, jak discman výborně hraje a co vše je předmětem balení. Uvidíme, jak dlouho bude sloužit, Made in PRC. Nicméně, je to japonská firma a i zpracování výrobku tomu odpovídá.
  • Nemá adapter pro dobíjení ze zásuvky. V balení je ovšem kromě baterií, ochranného pouzdra, špuntů i USB kablík pro dobíjení
  • z počítače. Lze ale využít adaptér 5 V 2 A od mobilu, do něhož tento USB kablík pasuje. Dobití trvá asi třičtvrtě hodiny. Vzhledem k tomu, že v každé domácnosti aspoň jeden takový adaptér už stejně je, tak to až taková nevýhoda není.

Doporučuji tento discman ostatním kupujícím pro jeho velmi kvalitní čistý zvuk a pro jeho pečlivé zpracování, zvlášť je-li k mání za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• čistý zvuk,snadno ovládání,hezký design.

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2021

Zakoupeno v electronic-star.cz

Dobrý poměr užitná hodnota x cena

Soundmaster CD9290SW

Soundmaster CD9290SW

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

trochu problém se sluchátky při přehrávání

MUSE M-900

MUSE M-900

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Bez konektoru, který byl inzerovan

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Grundig GCDP 8000

Ověřený zákazník EuroKing Dušan

Přidáno: 27. června 2021

Zakoupeno v EuroKing

Discman Grundig GCDP 8000 nemohu hodnotit, neboť dodaný výrobek nefungoval. První den hrál potichu, druhý den už vůbec ne, reklamoval jsem jej. Řízení dosud nebylo ukončeno. Takže to určitě nebyla dobrá koupě. Mám starší typ Grundig CDP 5100 a ten se mi jeví i po 11 letech užívání po všech stránkách kvalitnější. Spolehlivý, skvělý zvuk. Akorát jsem u něho po 11 letech nechal vyměnit laserovou čtečku, tak uvidím, jak dlouho ještě vydrží. O to víc mě nový discman zklamal. Jenom otrava s reklamací, s vracením balíku zpátky poštou a vyhozených zatím 950,- Kč a k tomu 150,- Kč za poštovné, ostatní náklady nepočítám ani zbytečně promrhaný čas . A výsledek řízení nejistý.

Lenco CD-300

Ověřený zákazník MALL.CZ Petr

Přidáno: 21. června 2021

• Přehraje téměř všechno
  • Lze napájet i ze sítě
  • Při napájení na baterie je perfektní
  • Napájení ze sítě je nespolehlivé. Oficiální nabíječka se neprodává, jen, co si každý najde.
  • Špatný kontakt při napájení ze sítě
Roadstar PCD-498MP

Roadstar PCD-498MP

Ověřený zákazník OKAY.cz ZdeněkK

Přidáno: 26. dubna 2021

Zakoupeno v OKAY.cz

• Byla to má volba a nízká cena, což byla chyba. Vyšší a dražší verze téhož výrobku má zabudovaný antishock systém (o kterém jsem bohužel věděl, že existuje) a také chybějí některé formáty jako WMV, MP3 atd. To byla má špatná volba a unáhlenost objednání přehrávače.

Bez antishocku bych už přehrávač nikdy nekupoval. Znovu upozorňuji, že to byla má špatná volba, protože jsem si nedokázal představit, co to může znamenat a že stačí malá vibrace, či posun přehrávače a máte na zlomek sekundy ticho..

Ověřený zákazník electronic-star.cz Jana

Přidáno: 14. dubna 2021

Zakoupeno v electronic-star.cz

Jelikož manžel hůře slyší, uvítal by nastavení vyšší hlasitosti.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

• super

Ověřený zákazník OKAY.cz Jiřina

Přidáno: 22. února 2021

Zakoupeno v OKAY.cz

Tento produkt má snadnou obsluhu, je bezproblémový, lehký a má funkci proti otřesům při chůzi či běhu . Jedinou nevýhodou je, že při zastavení přehrávání CD, se při opětovném spuštění nevrací zpět na místo posledního poslechu. Tento produkt doporučuji.

Zobrazuji 41 - 60 ze 261 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...14